Мобільний додаток

Естонія відмовила в акредитації російським журналістам

30.08.2017 р., 15:10

Естонське головування у Раді ЄС заявило, що має право відмовляти російським журналістам в акредитації за їхню підривну діяльність.

Про це повідомляє "Euobserver".

"Естонія залишає за собою право не акредитувати або не розглядати як засоби масової інформації канали, що належать до групи "Россия сегодня", редакції яких не є незалежними і не дотримуються належної журналістської практики", - наголошується у повідомленні.

Саме цим Естонія пояснює відмову в акредитації трьом російським журналістам на зустріч на рівні міністрів закордонних справ ЄС у Таллінні. Естонська сторона зазначає також, що цей принцип діє під час усіх заходів, що відбуваються впродовж 6-місячного головування Естонії в Раді ЄС.

В естонському головуванні також наголосили, що вітають відвідування заходів російськими журналістами, які "дотримуються принципів та цінностей незалежної преси у своїй роботі".  

Нагадаємо, напередодні Естонія відхилила запит на акредитацію співробітників інформаційного агентства "Russia today", яке повинно було висвітлювати неофіційні зустрічі глав МЗС країн ЄС у Таллінні 7 - 8 вересня.

У МЗС Росії, у свою чергу, здивувалися відмовою Естонії в акредитації журналістам інформаційного агентства "Russia today".

Естонія відмовила в акредитації російським журналістам

Новини по темі