Мобільний додаток

Північна Корея запустила нові ракети

26.08.2017 р., 10:54

Ракети малої далекосяжності були запущені зі східного узбережжя країни в Японське море.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Об’єднане управління начальників штабів Збройних сил Південної Кореї повідомило, що ракети пролетіли в бік моря близько 250 кілометрів. Тихоокеанське командування США заявило, що спостерегло пуски трьох балістичних ракет малої далекосяжності, причому одна з них вибухнула відразу після старту, ще дві зазнали невдачі в польоті.

За словами військових США, ракети не були націлені на американський острів Гуам у Тихому океані, що його недавно погрожував обстріляти Пхеньян.

У Японії заявили, що ракети не загрожували безпеці країни.

Зазначимо, що певних даних про ці пуски немає, точно не встановлена навіть їхня кількість. Пхеньян іще не виступав ні з якими заявами з цього приводу. Існують припущення, що випробовувати могли не балістичні ракети, а особливо потужну реактивну систему залпового вогню.

Додам, що попередній північнокорейський ракетний пуск 28 липня викликав стривоженість фахівців – та ракета, за обчисленнями, могла сягнути не тільки тихоокеанських острівних територій США, але й американського континенту.

Раніші ракетні випробування Пхеньяна змусили Раду безпеки ООН далі посилити вже й так доволі суворі економічні санкції проти влади Північної Кореї.

Північна Корея запустила нові ракети

Новини по темі