Мобільний додаток

Мощі Миколи Чудотворця упокояться на Закарпатті

25.08.2017 р., 17:36

Керуючий справами Української православної церкви митрополит Антоній (Паканич) передав на вічне зберігання у Вознесенський жіночий монастир на Закарпатті ковчег із мощами Миколая Чудотворця.

Про це повідомляє Центр інформації УПЦ.

Митрополит Антоній подарував святиню монастирю в день свого 50-річчя. Він народився в селі Чумальово Тячівського району на Закарпатті, з дитинства разом із батьками відвідував Вознесенський монастир.

"У цей день я передаю частку мощей святителя Миколая Мирлікійського монастирю, в якому я виріс духовно, для того щоб святитель молився про цю землю і про всіх її боголюбивих людей. Сьогодні найважливіша подія за всю історію монастиря. Предстоятель нашої Церкви очолив тут службу. Сьогодні тут багато людей, вони прийшли помолитися за Україну. Ми молимося, щоб Господь змилувався над нами і дав нам мир, щоб ми всі побачили розквіт нашої Батьківщини", - наголосив митрополит Антоній.

Нагадаємо, Микола Чудотворець - один із найшанованіших святих у православному світі. Він відомий як швидкий помічник, покровитель дітей, мореплавців і мандрівників, захисник невинно обмовлених, закоханих.

Мощі Миколи Чудотворця упокояться на Закарпатті

Новини по темі