Мобільний додаток

Патрульну поліцію Одеси очолив Юрій Рибак

23.08.2017 р., 10:21

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив колективу Патрульної поліції Одеси новопризначеного керівника Юрія Рибака.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Одеси.

"Юрій Володимирович майже з перших днів долучився до формування та становлення Патрульної поліції України. Це грамотний організатор та справжній управлінець. Упевнений, він буде гідно виконувати свої обов'язки і ефективно реалізовувати намічені кроки стратегічного розвитку", - зазначив Білошицький. 

Нагадаємо, що досі обіймав обіймав посаду заступника начальника відділу Управління Патрульної поліції Києва, назвав пріоритетними напрямками роботи "підвищення рівня безпеки громадян, посилення протидії вуличній злочинності, поліпшення організації діяльності управління та розширення ефективної взаємодії з громадою".

Варто зазначити, що Юрій Рибак - син депутата Горлівської міськради Донецької області від партії "Батьківщина" Володимира Рибака, тіло якого знайшли 19 квітня 2014 року в Слов'янську. За даними правоохоронців, до вбивства депутата, що не давав зняти український прапор з адмінбудівлі, причетні сепаратисти, включно з самопроголошеним "мером" Слов'янська.

Новини по темі