Мобільний додаток

Манафорт отримав від Партії регіонів до $100 млн

23.08.2017 р., 09:50

Колишній політтехнолог Партії регіонів Пол Манафорт і його фірми за десятиліття могли отримати від про-московських українських і російських клієнтів від 80 до 100 мільйонів доларів.

Про це повідомляє видання Miami Herald.

Згідно з інформацією, спеціальний радник ФБР Роберт Мюллер зосередився на вивченні фінансів Манафорта, намагаючись встановити, чи ухилявся він від сплати податків і чи брав участь у будь-яких схемах відмивання грошей.

Перед тим, як приєднатися до виборчої кампанії Трампа, найвідомішим клієнтом Манафорта був екс-президент України Янукович. Манафорт відігравав роль політичного консультанта-радника і допомагав Партії регіонів та Януковичу перемагати під час декількох виборчих кампаній в Україні. Манафорт міг отримати 12,7 млн доларів з "чорної каси" Партії регіонів.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року Манафорт стверджував, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальсифікованою. Також минулого року директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що Бюро в рамках розслідування кримінального провадження про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів не проводить розслідування щодо Манафорта.

Новини по темі