Мобільний додаток

МЗС оприлюднило рекомендації для українців

22.08.2017 р., 15:00

МЗС оприлюднило рекомендації громадянам України у зв’язку з високим рівнем терористичних загроз і стихійними лихами, що трапляються у світі.

Про це повідомляється на сайті зовнішньополітичного відомства.

"У зв’язку зі загостренням безпекової ситуації через терористичні акти, що були вчинені останнім часом у країнах Європи, Азії та Африки, а також стихійними лихами (пожежами у Південній Європі, повенями в Азії) громадянам України, які планують подорожі за кордон, і тим, які вже перебувають за межами нашої держави, рекомендується дотримуватися заходів безпеки, уникати місць масових скупчень людей, неухильно дотримуватися правил перебування іноземців у країнах перебування, виконувати усі законні вимоги представників державних органів влади, рекомендації рятувальних служб і стежити за повідомленнями правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Громадянам України, які перебувають за кордоном, слід проявляти обережність та підвищену пильність, уникати місць проведення протестних акцій, масових зібрань, мітингів. У разі потрапляння у зону стихійного лиха доцільно дотримуватися вимог і рекомендацій рятувальних служб та правоохоронних органів.

Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях розміщені на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій у розділі "Абетка безпеки".

Іноземні сервери з надзвичайних ситуацій та посилання на веб-сторінки рятувальних служб країн світу розміщені за веб-адресою: http://www.dsns.gov.ua/…/Inozemni-serveri-z-nadzvichaynih-s….

У випадку надзвичайної ситуації, загрози життю та здоров’ю, громадянам України необхідно невідкладно повідомляти про це місцеві правоохоронні органи, рятувальні служби, а також на "гарячу лінію" посольства або консульської установи країни перебування (контактна інформація розміщена на сайті "Поради подорожуючим від Консульської служби України", або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України за номером телефона: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov..ua

МЗС оприлюднило рекомендації для українців

Новини по темі