Мобільний додаток

Небайдужі петербурзці підтримують кримських татар

18.08.2017 р., 20:10

У центрі Петербургу 18 серпня цивільні активісти розпочинають чергові серії пікетів на підтримку кримських татар у рамках безстрокової акції "Стратегія-18".

Про це повідомив у Facebook Санкт-Петербурзький Демократичний Рух "Солідарність".

"18 серпня 2017 р. з 19:00 до 20:00, в Санкт-Петербурзі на Невському проспекті пройде акція на підтримку кримських татар у форматі поодиноких пікетів", - йдеться в повідомленні.

Активісти вказують, що до кінця серпня 2017 р. спостерігається посилення репресивного апарату відносно кримських татар і приводять конкретні приклади цього, наприклад, затримання 76-річного Сервера Караметова.

Петербурзькі активісти вимагають звільнення Ахтема Чийгоза, Ільми Умерова, нагадують про 20-денне голодування Руслана Зейтуллаєва, незаконно засудженого на
15 років у справі "Хізб ут-Тахрір".

Вони наголошують: спроба залякування "ісламським екстремізмом" у Криму, нібито витікаючим від кримських татар і інших мусульман, абсолютно безпідставна і переслідує одну мету - заборона будь-якої критики, що стосується самої анексії Криму і політики окупаційної влади. Учасники петербурзької "Солідарність" сподіваються, що до участі в акції долучаться усі небайдужі громадяни.  

Додамо, число, день щомісячного проведення акції нагадує про депортацію кримських татар 18 травня 1944 року.

Небайдужі петербурзці підтримують кримських татар

Новини по темі