Мобільний додаток

У Моринцях стартував "Ше.fest"

12.08.2017 р., 16:05

На батьківщині Кобзаря в селі Моринці на Черкащині відкрився дводенний всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль "Ше.fest", приурочений 100-річчю Української революції.

Про це повідомляє  "Укрінформ".

За словами організатора та співзасновника фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, для глядачів удень і вночі працюватимуть 12 локацій.

Очікується, зокрема, що на "Просвітницьку галявину" завітають одразу два популярні українські письменники - Василь Шкляр та Сашко Лірник. Відбудуться також зустрічі з шевченкознавцями, політологами, істориками, мандрівниками. Звучатиме тут і музика у виконанні молодих гуртів у поєднанні на слова Тараса Шевченка.

"Театральна сцена" запропонує перформанси та вистави, а в нічному кінозалі демонструватимуть нові українські фільми "Спадок нації", "Гніздо горлиці" та "Моя бабуся Фані Каплан". Тим, хто не спатиме вночі, організатори пропонують відвідати галявину нічної акустики.

А на головній музичній сцені виступатимуть сучасні українські гурти "Kozak System", "Мотор'ролла", "Vivienne Mort", "Веремій", "КораЛЛі", "Мрія Життя", "Проти Течії", "Сад".

Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту.

У Моринцях стартував "Ше.fest"

Новини по темі