Мобільний додаток

Нові подробиці справи про розкрадання "Стіни"

11.08.2017 р., 10:17

Солом'янський районний суд міста Києва взяв під варту директора і засновника ТОВ "Будцентр "Витязь" Агаверді Аділова, а також посередника між чиновниками Державної прикордонної служби та приватними фірмами Олександра Хвіщука.

Про це повідомляє Слово і діло.

Для Аділова суддя обрав альтернативою заставу в розмірі 8,2 мільйона гривень, а для Хвіщука – 1,2 млн грн.

Раніше фігурантові справи В'ячеславу Майдановичу призначено запобіжний захід у вигляді арешту до 5 жовтня з альтернативою внесення застави в сумі 505 тисяч грн. Майданович - старший офіцер виробничо-технічного відділення 1-го окремого відділу капітального будівництва ДПСУ. Його також зобов'язали здати паспорти і носити електронний браслет.

Нагадаємо, 8 серпня в НАБУ заявили про затримання осіб, причетних до розкрадання коштів проекту "Стіна". Солом'янський районний суд Києва заарештував на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 3,6 млн грн фігуранта справи з розкрадання коштів у проекті "Стіна" директора ТОВ "Агентство захисту інформації" Олександра Кашубу. Півмільйона застави присудили також Сергію Значку – колишньому заступнику керівника Чернігівського облавтодору. Найбільшу заставу – у 8,5 млн грн – призначили колишньому начальнику відділу будівництва Держприкордонслужби Володимиру Целку. Також арешт або заставу в 3,2 млн грн судді призначили для начальника управління капітального будівництва Держприкордонслужби Олександра Атаманюка.

Жоден із фігурантів справи своєї провини не визнає.

Додамо, що висновки проектно-містобудівної експертизи засвідчують, що державі завдано збитків у розмірі 16 млн 688 тисяч грн при будівництві "Стіни".

Новини по темі