Мобільний додаток

Моринці запрошують на "Ше.Fest"

8.08.2017 р., 17:06

На малій батьківщині Великого Кобзаря, у селі Моринці на Черкащині, 12 - 13 серпня триватиме  четвертий всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка "Ше.Fest".

Захід відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді та спорту, повідомляє "Укрінформ".

"Принципова позиція Міністерства - підтримувати подібні проекти, які дають можливість відкривати Україну та українське, демонструвати молоді з різних регіонів країни і з-поза її меж те, якою є справжня Україна", - наголосив під час презентації заходу заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

За словами ж організатора та співзасновника фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, для глядачів удень і вночі працюватимуть 12 локацій. Зокрема, із головної музичної сцени фестивалю лунатимуть виступи сучасних українських гуртів, а на просвітницьку галявину завітають одразу два мегапопулярні українські письменники  - Василь Шкляр і Сашко Лірник. Театральна сцена запропонує глядачам перформанси та вистави, а в нічному кінозалі можна буде подивитися нові українські фільми "Спадок нації", "Гніздо горлиці" та "Моя бабуся Фані Каплан".

Для наймолодших учасників фестивалю створено "Дитячу галявину".

Фестиваль благодійний - цього року збирають кошти на потреби родини загиблого бійця АТО, в якій зростає троє маленьких дітей. 

Моринці запрошують на "Ше.Fest"

Новини по темі