Мобільний додаток

На Херсонщині розпочалися "Чорноморські Ігри"

5.08.2017 р., 10:44

На Херсонщині у приморському курортному місті Скадовськ після чотирирічної перерви знову розпочався Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри".

Про це повідомляє Укрінформ.

"Скільки років не було цього фестивалю, і сьогодні - XV ювілейний дитячий міжнародний фестиваль "Чорноморські Ігри" у місті Скадовськ Херсонської області. Сьогодні, завдяки організаторам - Миколі Баграєву, Херсонській обласній раді, адміністрації ми маємо можливість бачити тут з усієї України найталановитіших дітей нашої держави, ми даємо їм можливість сьогодні проявити себе. І саме головне - вони сьогодні на крок наближаються до своєї мрії, мрії стати відомими зірками України", - сказав у виступі на урочистій церемонії відкриття фестивалю голова Херсонської ОДА Андрій     Гордєєв.

За інформацією організаторів, у межах XV фестивалю "Чорноморські Ігри" для прослуховування із 368 заявок конкурсантів було відібрано 174 дитини із різних регіонів України. Після відбіркових турів до півфіналу фестивалю пройшли 57 вокалістів та вокальних груп.

Зазначимо, що після урочистого відкриття у Скадовську відбувся півфінал "Чорноморських Ігор", в якому перемогли і стали фіналістами фестивалю 19 вокалістів та вокальних колективів з різних областей України, міста Києва та АР Крим.

У суботу ввечері у Скадовську відбудеться фінал XV Всеукраїнського благодійного дитячого фестиваль "Чорноморські Ігри", а у неділю ввечері - змагання за Гран-прі фестивалю та Гала-концерт.

Окрім дітей із різних регіонів України, у "Чорноморських Іграх" брали також участь діти з Білорусі, Росії, Вірменії, Куби, Литви, Нідерландів, Румунії та Молдови. У 2013 році фестиваль, через брак коштів, не проводився.

Нагадаэмо, у травні 2017 року в Херсонській облдержадміністрації було підписано меморандум щодо відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестиваль "Чорноморські Ігри". Меморандум підписали голова ОДА Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер та засновник і президент благодійної організації "Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд" Микола Баграєв.

На Херсонщині розпочалися "Чорноморські Ігри"

Новини по темі