Мобільний додаток

Австрійська благодійна організація "Маленькі серця" опікується українськими сиротами (Аудіо)

1.08.2017 р., 16:42

Австрійська благодійна організація "Маленькі серця" вже 10 років опікується сиротами і знедоленими дітьми в Україні. За цей час благочинники реалізували в нашій державі понад десяток соціальних проектів на загальну суму більше мільйона євро.

З Відня повідомляє наша власна кореспондентка Оксана Діденко:
               
Засновниця та рушійна сила "Маленьких сердець" - Паскаль Вайєр. Етнічна француженка, яка вже багато років мешкає в Австрії. У 2006-му вона верше побувала в Україні і на власні очі побачила злиденні реалії вітчизняних дитячих закладів для знедолених. Це вразило її настільки, що пані Вайєр кинула свою попередню роботу і вирішила допомагати. Починала з опікунства над окремими дітьми у дитбудинках, залучаючи власні кошти і ресурси друзів-знайомих. Згодом, створивши благочинну організацію "Kleine Herzen" - "Маленькі серця", завоювала довіру потужних спонсорів і змогла здійснити великі проекти.

Так, зусиллями організації було зведено дитбудинок сімейного типу під Києвом, добудовано і оснащено дитяче містечко у Пнікуті Львівської області, відремонтовано та розширено оздоровче дитяче селище в Яблуниці у Карпатах, зведено і оснащено новий Центр для безпритульних дітей у Фастові і багато чого іншого. Нині австрійська організація підтримує діяльність 12-ти українських дитбудинків сімейного типу, де загалом мешкають 100 вихованців.

Усі заклади, якими фінансово опікується "Kleine Herzen",  - належать благодійній місії римо-католиків в Україні "Каритас-спес". Допомагати пані Вайєр прагне і державним сиротинцям. За її словами, добре знає, що найчорніші злидні існують саме там. Однак цій справі заважає не лише надмірний бюрократизм, а й корупція. Як приклад голова благодійної організації назвала ситуацію з державним сиротинцем для дітей-інвалідів в Харківської області.  "Kleine Herzen" - проти корупції і хабарів не дає, - запевнила благочинниця.

Додам, що організація "Маленькі серця" має австрійський державний знак якості в галузі збору пожертв, її фінанси – прозорі, а репутація - бездоганна. За свою невтомну волонтерську працю Паскаль Вайєр отримала відзнаку на найвищому рівні – золоту медаль "За заслуги" Республіки Австрія.

З Відня, Оксана Діденко, Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі- слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Австрійська благодійна організація "Маленькі серця" опікується українськими сиротами (Аудіо)

Новини по темі