Мобільний додаток

"Київгаз" перевірить газове обладнання в житлових будинках

28.07.2017 р., 19:59

ПАТ "Київгаз" здійснить ретельну позапланову перевірку технічного стану газового обладнання та інструктаж для безпечного користування газовими приладами в квартирах. 

Відповідне доручення дав керівництву підприємства під час тематичної наради заступник голови КМДА Петро Пантелеєв,     повідомляє прес-служба КМДА.
    
Підприємство закликає власників і балансоутримувачів забезпечити безперешкодний доступ до власного газового обладнання та внутрішньобудинкових газопроводів. За інформацією ПАТ "Київгаз", нині значна кількість киян ігнорує життєво важливі правила та створює випадки неправомірного ненадання доступу до помешкань. Із півтори тисячі квартир газовики потрапляють лише у 400 помешкань. Враховуючи небезпечні властивості природного газу, такий стан речей є абсолютно неприпустимим. У підприємстві наголошують, що лише за умови регулярних оглядів систем газопостачання можна говорити про повну безкомпромісну безпечність і надійність експлуатації. Коли ваш сусід не надає допуск до свого газифікованого приміщення, зазвичай приховуючи від газовиків низку порушень правил безпеки газопостачання, під загрозу потрапляє не тільки він сам, а й весь будинок.  

Зазначимо: ознайомитися з адресами позачергового технічного огляду працівниками ПАТ "Київгаз" можна на офіційному сайті підприємства. Для зручності киян змінено графік обходів. Тепер вони здійснюються із 19:00 до 22:00 виключно в робочі дні. Для отримання більш детальної інформації можна звернутись до контактного центру "Київгазу" за телефоном (044)-495-04-04 або написати повідомлення на офіційну сторінку газової компанії у мережі "Facebook".

"Київгаз" перевірить газове обладнання в житлових будинках

Новини по темі