Мобільний додаток

Іран відповість на ворожі дії США

26.07.2017 р., 13:14

Іран розцінює новий законопроект Конгресу США проти Ірану, Росії і КНДР як явний ворожий акт, на який країна відповість рішуче.  

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Ірану з правових і міжнародних питань Аббас Аракчі, повідомляє державне інформагенство Ірану "IRNA".

"Новий законопроект Конгресу США проти Ірану, Росії і КНДР - це явний ворожий акт всупереч інтересів Ірану, й Іран безумовно відповість на такі дії рішуче", - заявив він. За словами Аракчі, у разі схвалення новий закон не запровадить нові санкції проти Ірану, але може вплинути на успішне здійснення ядерної угоди, відомої як Спільний всеосяжний план дій (СВПД). "Цей законопроект суперечить рядам статей СВПД, в яких США зобов'язані здійснювати СВПД конструктивно й уникати будь-яких дій проти успішної реалізації ядерної угоди", - зазначив він.  

Нагадаємо, у вівторок, 25 липня Конгрес США проголосував за нові обмежувальні заходи проти Ірану, Росії й КНДР. Для набуття чинності санкцій законопроект має схвалити Сенат і підписати президент США.

Новини по темі