Українські синхроністки взяли ще одну "бронзу"

У восьмий день чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина) скарбничка збірної України поповнилася шостою нагородою.

Про це повідомляє Укрінформ.

Бронзовими призерами світової першості в п'ятницю стали представниці синхронного плавання Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіва, Валерія Апрелева, Олександра Кашуба, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко та Марія Алексіва, які посіли 3-тє місце в довільній програмі груп, набравши 93,9333 бала. "Золото" в цій дисципліні дісталося росіянкам (97,3000), "срібло" завоювали китаянки (95,2333).

Додамо, що для Анни Волошиної це вже п'ята "бронза" на нинішньому чемпіонаті світу, для Єлизавети Яхно - третя.

Раніше повідомлялося, що бронзовим призером у Будапешті також став український дует Олег Колодій - Ілля Кваша в змаганнях із синхронних стрибків у воду.