Мобільний додаток

Норберт Гесс: Україна єдина країна, яка одночасно воює і реформується

20.07.2017 р., 09:38

Президент Київської асоціації військових аташе, аташе з питань оборони Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Норберт Гесс відзначив, що не знає іншої такої країни, яка б здійснювала кардинальні реформи у політичній та економічній сферах, перебуваючи у стані війни. Про це Гесс заявив під час зустрічі в Херсонській облдержадміністрації керівництва ОДА з делегацією військових аташе посольств іноземних держав в Україні, яка 17 - 19 липня 2017 року відвідала Херсонщину. Про це повідомляє Укрінформ.

"Ви маєте витрачати великі ресурси на війну, замість того, щоб витрачати їх на розбудову мирної інфраструктури. Я не знаю такої іншої країни, яка робила такі болючі реформи в політичних та економічних питаннях, і водночас перебувала у стані війни", - сказав Гесс. Він також зауважив, що відвідавши Херсонщину, він побачив "регіон, який розвивається, регіон, в якому є високоосвічені люди, регіон, у якого є великий потенціал".

Зазначимо, делегація військових аташе посольств іноземних держав в Україні, крім Херсонської облдержадміністрації, відвідала під час свого візиту також Херсонську державну морську академію та Херсонський державний завод "Палада", який входить у структуру державного концерну "Укроборонпром".

Новини по темі