Мобільний додаток

Сьогодні - роковини трагічної загибелі Павла Шеремета

20.07.2017 р., 09:00

Рік тому у центрі Києва вбили відомого журналіста Павла Шеремета.

Попри обіцянки влади розкрити цей злочин, винуватців трагедії досі не названо.

Зазначимо: Павло Шеремет народився і виріс у Білорусі. Працював журналістом на Білоруському телебаченні. Згодом через конфлікт із владою переїхав до Росії, де знайшов роботу на каналі "ОРТ". Останні п'ять років Павло Шеремет жив в Україні, де працював журналістом видання  "Українська правда" та ведучим радіо "Вести". Напередодні трагедії Шеремет займався розслідуванням офшорного скандалу та був відомий своєю принциповою позицією щодо корупції.

Нагадаємо: 20 липня 2016 року в машині, де знаходився журналіст, спрацював вибуховий пристрій. Правоохоронці кваліфікували загибель Павла Шеремета як умисне вбивство.

Втім, попри численні експертизи, допити понад тисячі осіб, вилучення відео з камер спостереження жодного підозрюваного у справі й досі немає. Тож, колеги загиблого журналіста провели власне розслідування гучного вбивства. Журналісти проекту "Слідство.Інфо" разом із закордонними медійниками підготували документальну стрічку "Вбивство Павла", в якій  оприлюднили нові факти та версії. 

Сьогодні, в роковини загибелі Павла Шеремета, його колеги та небайдужі громадяни збираються на місці його загибелі - у Києві на  перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Учасники акції #РікБезПавла від силовиків та представників влади вимагають результатів розслідування зухвалого злочину.

Новини по темі