Мобільний додаток

Одеські оперативники перекрили канал нелегальної міграції

19.07.2017 р., 15:52

Поліція затримала організатора незаконного переправлення мігрантів через державний кордон України до країн Європейського Союзу. Крім того, правоохоронці виявили групу іноземців, які перебували на території України з порушенням чинного законодавства. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

"Під час оперативних заходів працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, слідчим управлінням, БПОП поліції в Одеській області під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області затримано 47-річного громадянина іншої держави. Чоловік організував і здійснював незаконне переправлення іноземних осіб через державний кордон України до країн Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, оперативники виявили групу іноземців, які перебувають на території України з порушенням чинного законодавства. Під час проведення санкціонованих обшуків вилучено речові докази: кошти, які правопорушник отримав за сприяння незаконній організації та подальше переправлення через державний кордон, мобільні телефони.  Також під час проведення санкціонованого обшуку в одному з орендованих приміщень фігуранта було виявлено незаконний цех з пошиву брендового одягу. "Стосовно цього громадянина відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі від 7 до 12 років", - зазначив начальник Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, поліції в Одеській області Микола Кульчицький.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу відносно фігуранта. Встановлюється повне коло осіб, причетних до кримінального правопорушення, та інші обставини у справі.

Новини по темі