Мобільний додаток

Французький оператор "Storengy" здійснить аудит українських газосховищ

17.07.2017 р., 11:25

Французький оператор ПСГ "Storengy" здійснить технічний аудит українських газосховищ у рамках проекту комплексного вивчення українських ПСГ. Проект фінансується Європейським Союзом і спрямований на розробку сталого економічного підходу до     використання українських підземних сховищ газу в контексті європейського та українського енергетичного ринку. Про це інформує прес-служба "Нафтогазу".
    
"Storengy" - один із провідних операторів газосховищ у світі, здійснить технічний аудит кожного об'єкта. Після аналізу первинних даних команда відвідає сховища та підготує докладну технічну оцінку", - йдеться в повідомленні.

"Нафтогаз" бере участь у роботі керівного комітету проекту разом з іншими зацікавленими сторонами, включно із представниками Уряду України. "Ми вдячні Європейській Комісії за її постійне сприяння впровадженню реформи ринку газу в Україні. Цей проект дозволить нам залучити найкращих консультантів до розробки оптимальної стратегії для унікальної інфраструктури зберігання газу в Україні", - коментує голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв. Дослідження передбачає прогнозування попиту на послуги зі зберігання газу на наступні 20 років та вивчення можливостей України на ринку ПСГ. На основі отриманих результатів буде розроблено кілька стратегічних сценаріїв оптимального використання українських ПСГ.

Зазначимо: "Storengy" - дочірня компанія "ENGIE", вже 60 років проектує, будує та експлуатує газосховища. Оператор має 21 ПСГ у Франції, Німеччині та Великобританії загальною потужністю 12,2 млрд куб. м. Як активний учасник енергетичного переходу "Storengy" пропонує свій технічний досвід багатьом партнерам у всьому світі.

Новини по темі