Мобільний додаток

Китай запускає у виробництво новий розвідувальний дрон

16.07.2017 р., 18:16

Китай готовий до масового виробництва розвідувально-ударного безпілотного літального апарату СH-5, який є останньою пропозицією військово-промислового комплексу країни на ринку бойових дронів.

Про це повідомив у неділю китайський телеканал CGTN із посиланням на видання "China Daily".

"Перший серійний зразок CH-5 зробив свій дебютний політ, під час якого він перебував у повітрі понад 20 хвилин. Сьогоднішній політ означає, що розробка CH-5 завершена, й ми готові до його масового виробництва", - прокоментував подію керівник проекту Caihong Китайської академії аерокосмічної аеродинаміки в Пекіні Оу Чжунмін.  

Нагадаємо: академія є найбільшим експортером військових безпілотників. Її літальні апарати серії CH    продаються у як продукція ВПК у понад десяти країнах. Новий апарат CH-5 призначений для розвідки цілей, у тому числі підводних човнів, нанесення ударів по об'єктах, а також патрулювання визначеної місцевості.

Розмах крил CH-5 становить 21 метр, він здатний нести до однієї тонни озброєння й додаткового навантаження (до 24 ракет або системи електронного стеження), перебуваючи в повітрі до понад 60 годин.

Китай запускає у виробництво новий розвідувальний дрон

Новини по темі