Мобільний додаток

Справи щодо Росії розслідуватиме Тай Кобб

16.07.2017 р., 14:56

Посаду нового радника президента США Дональда Трампа обійняв Тай Кобб, екс-прокурор та співробітник вашингтонської адвокатської фірми "Hogan Llovels".

Про це з посиланням на Білий дім повідомляє "Deutsche Welle".

"Перш за все новий радник опікуватиметься питаннями, пов'язаними з розслідуванням імовірних зв'язків команди Трампа з російською владою під час передвиборної кампанії. Кобб працюватиме разом із особистим адвокатом Трампа Марком Казовіцем. Він стане "ключовим членом команди Білого дому", - йдеться у повідомленні.

Розслідуванням можливих зв'язків штабу Трампа з представниками Росії і ймовірного втручання Кремля у вибори займається спецкомітет Конгресу США, Федеральне бюро розслідувань, а також спецпрокурор з питань Росії Роберт Мюллер.

Американські спецслужби переконані, що за хакерськими атаками на сайти Демократичної партії та передвиборної команди кандидатки від цієї партії Гілларі Клінтон стоять росіяни, які прагнули вплинути на результат виборів президента США. Трамп неодноразово відкидав звинувачення у впливі на нього Москви.

Зазначимо: соціологічне опитування "Washington Post - ABC News" показало, що діяльність президента Трампа схвалюють лише 36 відсотків американців. У квітні цей показник становив 42 відсотки. За останніми даними, не схвалюють роботу республіканця на чолі Білого дому 58 відсотків громадян США.

Новини по темі