Мобільний додаток

МЗС Австралії: винних в катастрофі МН-17 можуть засудити заочно

16.07.2017 р., 14:05

Підозрювані в катастрофі літака авіакомпанії "Malaysia Airlines", що виконував рейс МН-17 в липні 2014 року, можуть бути засуджені заочно, повідомляє "Reuters" із посиланням на міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

"Це спонукає всі держави співпрацювати, аби гарантувати, що ті, хто відповідає за вбивство, будуть притягнуті до відповідальності. Можливо буде проходити заочний судовий розгляд", - повідомила Бішоп.

Нагадаємо: "Boeing-777" авіакомпанії "Malaysia Airlines", рейс Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року. На його борту знаходилися 298 осіб, всі вони загинули. Більшість із пасажирів - голландці, решта - з 17 країн, у тому числі 38 австралійців.

Як уже повідомлялося, наприкінці червня Нідерланди заявили, що підозрюваних у справі будуть судити в нідерландському суді та відповідно до законодавства цієї країни. Джулі Бішоп закликала Росію дотримуватися кожного пункту резолюції 2166 Ради Безпеки ООН, автором якої є Австралія.

І як стало відомо, напередодні чергової річниці загибелі MH-17, родичі загиблих проводять "тихий протест" перед посольством Російської Федерації у Гаазі. Про це повідомляє нідерландський суспільний мовник NOS. Родичі звинувачують Росію у перешкоджанні встановленню правди щодо катастрофи МН-17.

Новини по темі