Мобільний додаток

Близько сотні народних обранців під час 6-ої сесії працювали віртуально

14.07.2017 р., 14:35

Комітет виборців України стверджує, що під час 6-ої сесії Верховної Ради близько сотні депутатів працювали віртуально, й ініціює штрафні санкції щодо них. На цьому наголосив під час прес-конференції генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель, повідомляє Укрінформ.  

"Ми маємо підстави говорити, що в Парламенті є близько 50-ти так званих мертвих душ, тобто парламентаріїв, які належним чином не
працюють. Так, 49 народних депутатів пропустили понад 50 сесійних засідань Верховної Ради 6-го скликання. В середньому під час сесії на засіданнях були присутні 335 народних депутатів із 422. Тобто близько 100 депутатів працюють достатньо віртуально", - сказав Олексій Кошель. Він також додав, що значний відсоток голосувань пропустили кілька депутатів.

Серед ТОП-10 депутатів, які пропустили найбільшу кількість засідань із 61-го (за даними на 11 липня, не враховуючи останніх двох днів), - Добкіни.  "Дмитро Добкін був присутній 0 разів, Михайло Добкін - 4. Але хоч за даними письмової реєстрації Дмитро Добкін був відсутній, за даними електронної реєстрації він був присутній 39 разів. Ці цифри має обов'язково взяти до уваги керівництво Парламенту з тим, щоб удосконалити еханізм реєстрації депутата і припинити спекуляції на реєстрації", - наголосив Олексій Кошель.  Гендиректор КВУ також зазначив, що відповідно до чинного законодавства участь депутата у голосуваннях є не правом, а     обов'язком, і заробітна плата народним депутатам нараховується відповідно до результатів саме письмового, а не електронного голосування. "І тому ми виступаємо з ініціативою, щоб на депутатів накладалися штрафні санкції", - сказав Кошель. Серед депутатів, які є лідерами з пропусків сесійних засідань, він також відзначив Дмитра Яроша - відвідав 1 засідання, Андрія Білецького - 5, В'ячеслава Богуслаєва - 4, Євгена Бакуліна - 0, Семена Семенченка - 2.  "Це при тому що Семенченко, за даними електронної реєстрації, був зареєстрований 20 разів", - зауважив Кошель.

Близько сотні народних обранців під час 6-ої сесії працювали віртуально

Новини по темі