Мобільний додаток

У Парламенті підтримали програму "теплих" кредитів

13.07.2017 р., 18:47

Комітет ВРУ з питань бюджету погодив виділення 300 млн грн на програму "теплих" кредитів

На засіданні Комітету ВР з питань бюджету 13 липня погоджено спрямування 300 мільйонів гривень на фінансування програми "теплих" кредитів. Цю суму виділено з обсягу коштів, передбачених у бюджеті на Фонд енергоефективності. Про це повідомляє Урядовий портал.

"Уже найближчим часом буде відновлено роботу всіх напрямів програми "теплих" кредитів. Ще десятки тисяч українських родин візьмуть участь у програмі та отримають відшкодування своїх витрат на утеплення житла та заміну газових котлів", - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Необхідність продовження фінансування програми викликана надзвичайно високим попитом населення та ОСББ на "теплі" кредити.

"Спочатку завдяки відшкодуванню витрат як з державного, так і з місцевих бюджетів вдається значно зекономити при придбанні необхідних матеріалів та обладнання. Згодом після реалізованих заходів на учасників програми очікує економія на комунальних платежах. Крім того, це гарна можливість підвищити вартість квартир у багатоповерхівці, зробити їх комфортнішими для проживання", - пояснив Савчук.  

Зазначимо,з початку дії програми близько 280 тисяч родин отримали безповоротну фінансову допомогу від Уряду на енергоефективні заходи у розмірі близько 1,5 мільярда гривень.

Новини по темі