Мобільний додаток

У Києві відбулася акція на підтримку Олега Сенцова

13.07.2017 р., 18:10

У Маріїнському парку столиці з нагоди дня народження українського режисера Олега Сенцова відбулася акція на його підтримку,  повідомляє Укрінформ.  

Акція зібрала друзів, родичів, колег Сенцова - кінематографістів, громадських діячів, а також усіх, кому не байдужа його доля. Учасники акції зачитали привітання та підписали листівки, адресовані режисерові, який уже свій четвертий день народження     відзначає в ув'язненні в російській колонії. Вони наголошували на необхідності таких заходів, щоб нагадувати Кремлю, що Україна пам'ятає про в'язнів сумління і вимагає звільнити всіх українських заручників.

Раніше повідомлялося, що сьогодні у багатьох містах відбуваються акції до дня народження Олега Сенцова. Зокрема, у Кримському домі у Києві з нагоди цього дня відбудеться показ фільму режисера Аскольда Курова "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова".  

Зазначимо, що 11 травня 2014 року Сенцова затримала у Криму Федеральна служба безпеки Російської Федерації. Пізніше його перевезли до Москви, у слідчий ізолятор у Лефортово. Кінорежисера звинуватили у тероризмі та незаконному зберіганні зброї. У матеріалах сфабрикованої справи він називався організатором диверсійно-терористичної групи. У серпні 2015 року Сенцова засуджено до 20 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму, у лютому 2016 його етапували до Якутії.

Новини по темі