Мобільний додаток

Мета України - вступ до НАТО

8.06.2017 р., 15:00

Верховна Рада під час засідання проголосила за мету вступ до НАТО. Депутати в цілому проголосували за законопроект про внесення змін щодо зовнішньополітичного курсу України. Таке рішення підтримали 276 народних депутатів.

Відтепер пріоритетами національних інтересів є інтеграція в євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО. Раніше була прописана тільки інтеграція України в європейський політичний, економічний, правовий простір.

Голова парламентського комітету у закордонних справах, член фракції партії "Батьківщина" Борис Тарасюк вважає, що у нинішніх умовах НАТО - найефективніший інструмент безпеки у світі.

Тим часом у Кремлі відреагували на рішення українського Парламенту стосовно курсу на членство в НАТО. За словами речника російського президента Дмітрія Пєскова, розширення Альянсу загрожує безпеці Росії, тож вона "вживатиме заходів ".

А в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу взяли до відома рішення Верховної Ради України і наголосили, що пріоритетом для Києва наразі є реформи.

Мета України - вступ до НАТО

Новини по темі