Мобільний додаток

НКРЄ звітувала у Парламенті

12.04.2017 р., 18:50

До Верховної ради зі звітом про діяльність Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, сьогодні як і очікувалося, прийшов її голова Дмитро Вовк. Депутати більшості фракцій звинуватили його в роботі на користь олігархів, а не в інтересах держави.

Спроба запровадити абонплату за користування газовою трубою стала б одним із таких кроків, наголошували народні обранці. А фракції Радикальної партії і "Самопомочі" вкотре вимагали негайної відставки керівництва Нацкомісії.

У свою чергу голова НКРЄ наголосив, що ціни на газ та його транспортування мають бути відокремлені, відповідно до закону "Про ринок газу", який ухвалили саме депутати. Тож, рішення про нарахування абонплати все ж буде запроваджене, але після додаткових консультацій між усіма гілками влади, повідомив Дмитро Вовк.

Водночас він наголосив, що питання про його відставку вже вирішене. Ротацію складу регулятора передбачає ухвалений нещодавно закон про Національну комісію регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

НКРЄ звітувала у Парламенті

Новини по темі