Мобільний додаток

У Києві тривають протести автовласників

24.01.2017 р., 17:07

На законодавчому рівні врегулювати тимчасове ввезення автомобілів із іноземними номерами вимагають учасники акції "АвтоЄвроСила". Сьогодні зранку вони перекрили в’їзди до Києва, а потім прийшли до будівлі Уряду.

Зокрема, наполягають, щоб найближчим часом були внесені зміни до Митного кодексу, які б дозволили не розмитнювати автівки, натомість сплачувати щорічний податок від мита на рівні 2,4 відсотка від її вартості. Це передбачено законопроектом, який уже зареєстрований у Верховній Раді.

У разі, якщо Уряд не почує вимоги, протестувальники обіцяють запалити шини не лише на околицях Києва. Прес-служба "Укравтодору" повідомляє, що часткове обмеження руху активістами на в'їзді до столиці діятиме орієнтовно до 21:00.

Громадськими активістами перекриті крайні ліві смуги на в’їзді до Києва. Акції власників автомобілів із іноземною реєстрацією проходили на шести локаціях, на кожному в’їзді Києва до акції долучилося від 25 до 40 осіб (загалом близько 240 людей).

На необхідності повністю скасувати акцизи і мито на усі автомобілі наполягає і директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко. У коментарі Українському радіо він висловив припущення, що ухвалення згаданого законопроекту, який врегульовує тимчасове ввезення автомобілів, вигідне, передусім, чиновникам, які контролюватимуть цю схему.

Новини по темі