Мобільний додаток

Верховна Рада не ухвалила кошторис на 2017 рік

17.01.2017 р., 18:24

Ним водночас встановлювалось підвищення заробітних плат нардепів і голови Парламенту. Постанова не набрала необхідних 226 голосів.

Найбільш дискусійним виявилося питання про підвищення зарплат народним обранцям із нинішніх приблизно 17 тисяч гривень до майже 26. Депутати з різних фракцій, у тому числі й коаліційних, перед голосуванням у кулуарах Парламенту запевняли: документ не підтримуватимуть, аби не збурювати суспільство.

Були й такі, хто публічно висловили невдоволення розміром своєї зарплати. Зокрема, позафракційний депутат Віктор Чумак вважає, що платня парламентарія має бути більшою, ніж зараз, аби в політику приходили кваліфіковані і не корумповані кадри.

Утім, і без статей про підвищене фінансування депутатського корпусу, у сесійній залі не знайшлося достатньо голосів для ухвалення кошторису Парламенту на 2017 рік. Тим часом, депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв висловив думку, що розмови навколо депутатських заплат були лише засобом, аби відволікти увагу суспільства від шахрайств посадовців.

Верховна Рада не ухвалила кошторис на 2017 рік

Новини по темі