Мобільний додаток

Питання обміну "беркутівців" на укранських бранців вирішуватиме суд

17.01.2017 р., 16:43

Питання щодо того, чи підлягатимуть екс-беркутівці Павло Аброськін та Сергій Зінченко обміну на українських військовополонених, які утримуються терористичними угрупованнями "Л/ДНР", може вирішуватись через суд.

Про це повідомив Сергій Дячук, суддя Святошинського райсуду Києва, який розглядає справу колишніх беркутівців. За його словами, відповідно до чинного законодавства суд зобов'язаний розглядати будь-яке клопотання сторін - навіть якщо воно безпідставне чи необґрунтоване.

Головуючий суддя у справі екс-беркутівців Сергій Дячук прогнозує, що тільки наприкінці цього року можна буде сказати, коли процес завершиться.

Наразі в суді досліджено 47 епізодів. З них 24 - це епізоди щодо вбивств, 23 - щодо замахів на вбивство. А загалом у цьому кримінальному провадженні суд має розглянути 128 епізодів, повідомив Сергій Дячук.

Нагадаємо: народний депутат Надія Савченко оприлюднила власні списки для обміну полоненими, до яких занесені імена українських військових, захоплених бойовиками, а також списки членів незаконних збройних формувань та російських військовослужбовців, що воювали на Донбасі і були затримані українською стороною. У цьому переліку є й прізвища двох екс-беркутівців Аброськіна та Зінченка, але з некоректними особистими даними.

Новини по темі