Мобільний додаток

Парламент визначався з робочим тижнем

3.10.2016 р., 18:05

Зміни до Держбюджету цього року Верховна Рада можливо розглядатиме у четвер, за пропозицією Уряду. Про це сьогодні розповів спікер Парламенту Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради. Загалом же цього тижня питання ставитимуться на розгляд тематичними блоками. За словами Андрія Парубія, перший блок - екологія, другий - промислова політика і підприємництво, третій - культура, наука і освіта.

Тим часом, "Радикальна партія" вимагає покрити витрати з Держбюджету на встановлення лічильників води, тепла та світла у кожну квартиру. Про це під час засідання Погоджувальної ради заявив голова фракції радикалів у Парламенті Олег Ляшко. При цьому встановлення загальних лічильників на будинки він назвав аферою "облгазів" - щоб змусити українців платити більше. Кабінет міністрів має розглянути це питання та забезпечити безкоштовне встановлення індивідуальних лічильників, щоб люди оплачували лише спожите, зауважив Ляшко.

А фракція "Народний фронт" цього пленарного тижня вкотре наполягатиме на розгляді законопроекту про спецконфіскацію грошей, вкрадених Януковичем. Про це заявив під час Погоджувальної ради керівник фракції Максим Бурбак. За його словами, Парламент має ухвалити політико-правове рішення, а ці гроші, повинні працювати на бюджет. Бурбак нагадав, що депутати від "Народного фронту" пропонують 50 % коштів Януковича спрямувати на підвищення обороноздатності країни, а іншу половину віддати пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію.

Парламент визначався з робочим тижнем

Новини по темі