Мобільний додаток

Парламент візьметься за спецконфіскації

22.09.2016 р., 09:40

Сьогодні Парламент візьметься за розгляд оновленого Урядом законопроекту щодо спецконфіскації, який передбачає повернення до державної скарбниці мільйонів, награбованих режимом Януковича.

Прем‘єр-міністр Володимир Гройсман вкотре закликав депутатів не зволікаючи ухвалити цей документ. На його думку, блокування Верховною Радою цього процесу призведе до того, що награбоване буде втрачено назавжди.

Він також звернув увагу, що загалом обсяг украдених активів - майже 40 мільярдів гривень. У проект Бюджету-2017 року закладено близько 10 мільярдів гривень із цих грошей.

Чи підтримають законопроект про спецконфіскацію, поки не готові сказати навіть усі представники парламентської коаліції. Керівник фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Гринів зауважив, що його колеги по фракції ще вивчають зміст документа.

Фракції демократичного опозиційного табору раніше зауважували, що позбавлення майна корумпованих чиновників  до рішення суду може мати негативні наслідки для України.

Якщо українські суди зволікатимуть із ухваленням вироку проти режиму Януковича, то він та його оточення у міжнародних судах легко виграють справу проти українського Уряду і країна змушена буде повернути ці кошти і заплатити штрафи.

В уряді запевняють: усі суперечливі моменти зняті під час доопрацювання документа спільно з міжнародними експертами.

Парламент візьметься за спецконфіскації

Новини по темі