Українські паралімпійці - треті у загальному заліку в Ріо

За шостий день Паралімпіади в Ріо українська збірна виборола ще 11 медалей - 5 найвищого ґатунку, 2 срібні та 4 бронзові. Крім того, наші спортсмени встановили один рекорд світу, два - Європи і два паралімпійські.

"Золото” до скарбнички України принесли напередодні плавці Євгеній Богодайко та Максим Крипак. На дистанції 200 метрів комплексним плаванням Богодайко встановив світовий рекорд, а Крипак став першим у стометрівці вільним стилем.

Крім того, зі "сріблом" і новим рекордом Європи подолав дистанцію у 50 метрів вільним стилем наш Дмитро Виноградець. Ще одне "золото" на змаганнях здобула Оксана Зубковська у стрибках в довжину.

Відтак, у національної збірної вже 72 нагороди і третє місце в загальному заліку. Попереду - команди Китаю і Великобританії. До речі, англійці випереджають нас лише на 3 медалі.