Мобільний додаток

У Парламенті обговорили статки Сергія Лещенка

7.09.2016 р., 17:19

Фракції "Радикальної партія" Олега Ляшка та "Народний фронт" закликають Національне антикорупційне бюро звернути свою увагу на придбання квартири народним депутатом "Блоку Петра Порошенка" Сергієм Лещенком. У Парламенті сьогодні активно обговорювали, чи немає у придбанні елітного житла корупційного складника.

Сергій Лещенко став власником майже двохсотметрової нерухомості у центрі Києва на вулиці Франка за 7,5 мільйона гривень. Сам депутат напередодні пояснив, звідки має кошти на цю квартиру. Мовляв, половину суми йому позичила Олена Притула - засновниця сайту "Українська правда", де Сергій Лещенко тривалий час працював, решта - це гроші його коханої та особисті заощадження як колишнього співвласника "Української правди". Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко вважає такі пояснення непереконливими.
                                    
Пояснень від Сергія Лещенка, звідки взяв гроші на придбання елітного житла, чекають і його однопартійці. Заступник голови фракції блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко не виключає, що це питання порушуватиметься на засіданні фракції "Блоку Петра Порошенка".                                

Новини по темі