Мобільний додаток

ГПУ повідомила про підозру представникам країни-агресора

22.08.2016 р., 16:30

Генеральна прокуратура повідомила про підозру 18 представникам російської влади та керівництва збройних сил країни-агресора. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив очільник судового відомства Юрій Луценко.

Йдеться про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної та громадської безпеки України, миру та міжнародного правопорядку, наголосив Юрій Луценко.

За словами очільника ГПУ, у списку підозрюваних фігурують, зокрема, радник Путіна Сєргєй Глазьєв, міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу, двоє його заступників і ще 10 російських генералів вищого командного складу.

Їх звинувачують у причетності до реалізації так званого плану "Новоросія". Як пояснив Юрій Луценко, оголошення про підозру дозволить розпочати процедуру їхнього заочного засудження.

Також генпрокурор Юрій Луценко підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова прокурором Автономної Республіки Крим. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, представляючи колективу прокуратури Криму нового керівника.

ГПУ повідомила про підозру представникам країни-агресора

Новини по темі