Мобільний додаток

Президент України прокоментував "фантазії" Кремля

11.08.2016 р., 11:20

Президент Петро Порошенко назвав фантазіями звинувачення Росії на адресу українських військових у підготовці терактів у Криму. Про це йдеться у заяві Глави держави, оприлюдненій напередодні ввечері.

"Звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі", - вважає Глава української держави.

Він також очікує, що РФ забезпечить належну імплементацію безпекових аспектів Мінських угод, в тому числі через використання механізмів Нормандського формату.

Нагадаємо: учора на сайті російської ФСБ повідомили, що запобігли вчиненню в окупованому Криму терактів, начебто підготовлених Головним управлінням розвідки Міноборони України.

Російська спецслужба стверджує, що в ніч проти 7 серпня в районі міста Армянськ була виявлена група диверсантів, при затриманні якої "в результаті вогневого контакту загинув співробітник ФСБ Росії".

По тому інформагентства поширили заяву Президента Росії Владіміра Путіна, який сказав, що не бачить сенсу в нормандських переговорах після подій в Криму.

Президент України прокоментував "фантазії" Кремля

Новини по темі