Мобільний додаток

Олександра Єфремова утримуватимуть під вартою

1.08.2016 р., 19:02

Печерський районний суд Києва обрав екс-керівнику парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 28 вересня 2016 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Під час виступу у суді екс-голова фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов наполягав на тому, що він не збирається тікати з України і вважає, що справа проти нього - політично вмотивована.

Нагадаємо: екс-депутат був затриманий за трьома звинуваченнями: "заволодіння майном підприємства "Луганськвугілля" через зловживання службовим становищем", "вчинення умисних дій з метою зміни меж території України в порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків", а також "організаційне та інше сприяння створенню та діяльності терористичної організації ЛНР".

Тим часом, партія "Опозиційний блок" вимагає притягнути до відповідальності колишнього народного депутата Володимира Ландіка за свідчення щодо Олександра Єфремова, які той дав правоохоронцям. Про це йдеться в оприлюдненій сьогодні заяві політсили.

В Опоблоці вважають, що звинувачення базуються винятково на словах Ландіка, який "відчуває особисту ворожнечу до Єфремова".

Новини по темі