Мобільний додаток

Міністр фінансів виступає за ліквідацію податкової міліції

21.04.2016 р., 12:47

Про це Олександр Данилюк заявив, виступаючи під час конференції "Тиждень структурних реформ на честь грузинського політика Кахи Бендукідзе" в Києві. Міністр також висловився за призначення керівників податкових і митних органів за допомогою відкритих конкурсів.

Крім того, Олександр Данилюк повідомив про наміри переглянути всі плани Державної фіскальної служби. Він також виступає за відмову податкових пільг і преференцій, незважаючи на те, що це може зачепити, за його словами, "дуже серйозні інтереси".

Тим часом, новий очільник Мінінфраструктури Володимир Омелян ключовими завданнями відомства вбачає реформування "Укрзалізниці" та "Укрпошти". Про це урядовець сказав після першого засідання нового Уряду. З-поміж головних завдань, за словами міністра, - будівництво і реконструкція автошляхів.

А Віце-прем'єр Володимир Кістіон куруватиме в новому Кабміні питання інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та екології. Про це урядовець розповів в інтерв’ю Українському радіо після першого засідання новосформованого Кабміну. Питаннями АТО, анексованого Криму та Донбасу опікуватиметься новостворене Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, пояснив Володимир Кістіон.

Новини по темі