Мобільний додаток

Українське радіо отримало 17 із 20 заявлених частот

31.03.2016 р., 15:45

17 частот із заявлених 20 отримало Українське радіо за результатами конкурсу на отримання ліцензії. Відповідне рішення ухвалила сьогодні під час чергового засідання Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Зокрема, невдовзі Українське радіо розпочне своє мовлення в Дніпропетровську на частоті 87,5 мегаерца, на Донбасі у прифронтових Краматорську на частості 102,2 мегагерци та Маріуполі на частості 107,3 мегагерца.

Можна буде слухати "Українське радіо" у Запорізькій області у Мелітополі і Бердянську, у Певомайську на Миколаївщині, Лубнах Полтавської області, у Жашкові Черкаської та в інших населених пунктах у різних регіонах України.

Водночас, не отримало Українське радіо частот в Косові Івано-Франківської області, а також у Борзні і Корюківці Чернігівської області.

За словами представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського, отримання частот сприятиме розбудові потужної фм-мережі I Каналу Українського радіо, що є однією з головних передумов розвитку суспільного мовлення.

Українське радіо отримало 17 із 20 заявлених частот

Новини по темі