Обирай пісні. Визначай переможця

Усе про оркестр Українського радіо в новому проекті на «Промені»

4.02.2016 р., 11:45

«СимфоПромінь. Звучить оркестр Українського радіо» – так називається нова програма на Радіо «Промінь». Цикл передач знайомитиме слухачів з аудіоархівом провідного колективу України – Заслуженого академічного симфонічного оркестру .

Це фондові та трансляційні записи, здійснені колективом з 2005 року, коли за його пульт став Народний артист України Володимир Шейко. Ведучі програми – Галина Бабій та сам Маестро – у легкій невимушеній розмові окреслять певні історичні моменти, в які були зіграні ті чи інші твори, розповідатимуть про культурні події, фестивалі, гастролі, на яких виступав колектив, згадають обставини студійної роботи над записом музики.

Окремі рубрики програми присвячені медіа-резонансу, який щоразу виникав після виступу оркестру в Україні та закордоном, а також постатям самих оркестрантів – солістів, очільників інструментальних груп, менеджерів.

Звісно,  що ці діалоги будуть переплетені з самою музикою у виконанні Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо, яка, власне, є найкращою ілюстрацією його діяльності.

Слухайте щонеділі, о 14.06, на Радіо «Промінь»!

Новини по темі