Мобільний додаток

Запрошуємо на концерт-презентацію книги "В ефірі хор Українського радіо!"

21.01.2016 р., 16:23

 Академічний хор ім. П.Майбороди Українського радіоУ п’ятницю, 29 січня, в приміщенні Концертно-студійного комплексу
Українського радіо відбудеться концерт, присвячений виходу книги Тетяни Коробки «В ефірі хор Українського радіо!»

Чимало радіостанцій у світі мають власні художні колективи. Та не всі можуть похвалитися такою довгою та насиченою творчою біографією, як колективи Українського радіо.

Для порівняння: хору "Радіо Прага" – не більше ніж 50 років, хору Баварського радіо – майже 70. А от Академічному хору ім. П.Майбороди Українського радіо – майже 90! Старший за нього хіба що камерний хор Бі-Бі-Сі Сінгерс, заснований 1924 року.

Та поважний вік, звісно, не єдине, чим може похвалитися славетний колектив під керуванням Заслуженої артистки України Юлії Ткач. Тут віддані традиціям і, разом з тим, не гребують експериментами. І саме таке гармонійне поєднання дозволило стати Хору Українського радіо своєрідною візитною карткою вітчизняного виконавського мистецтва.

«Створення музичних символів України». Так визначає головну місію колективу впродовж його історії авторка книги  «В ефірі хор Українського радіо!» Тетяна Коробка. І деякі з цих символів можна буде почути під час концерту-презентації.

У програмі прозвучать твори українських композиторів, обробки українських народних пісень, колядки та щедрівки у виконанні Академічного хору ім. П.Майбороди Українського радіо. Гість програми - Тріо бандуристок Українського радіо.
 
У концерті-презентації беруть участь: автор книги – Тетяна Коробка, а також Галина Степанченко, Богдан Кривопуст, Ольга Голинська, Григорій Куляба.

Ведуча: Галина Бабій


 
29 січня 2016 року
о 18 годині
в приміщенні Концертно-студійного комплексу
Українського радіо
(Будинок звукозапису – вул. Л. Первомайського, 5а)

 

Автор книги Тетяна Коробка

Запрошуємо на концерт-презентацію книги "В ефірі хор Українського радіо!"

Новини по темі