Мобільний додаток

Україна потерпає через негоду

18.01.2016 р., 16:51

Знеструмлено 138 населених пунктів. Штормове попередження на сьогодні оголошено по всій країні.

Зокрема, всі служби Полтавської області перейшли в режим посиленого чергування. Автошляхи Полтавщини розчищає від снігу вся наявна техніка - задіяні облавтодор, ДСНС, обласні комунальні підприємства, допомагають сільгосппідприємства та фермери.

Рух громадського транспорту в області подекуди зупинено. Полтавцям радять утриматися від поїздок, особливо в напрямку Дніпропетровська, де всі автошляхи взагалі закриті. Синоптики прогнозують, що заметіль триватиме до ранку.  

Потерпає від снігопадів і Одещина. Майже 60 населених пунктів без світла, закриті автовокзали і морські порти - такі наслідки негоди в області. За минулу добу в регіоні випало 30 сантиметрів снігу. Одещина залишається закритою для в'їзду і виїзду автотранспорту.

Замети розчищають майже 300 одиниць техніки. Працюють цілодобово - за ніч рятувальники витягли понад 180 автівок. Обласне Управління держслужби з надзвичайних ситуацій розгорнуло в регіоні пункти обігріву, повідомив "5 каналу" керівник прес-служби відомства Сергій Решетняк. За добу рятувальники надали допомогу майже двом сотням громадян.

Новини по темі