Мобільний додаток

Прем'єр-міністр відзвітував у Парламенті

11.12.2015 р., 15:56

Сьогодні у Парламенті відзвітував про діяльність Уряду за рік Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Здебільшого говорив про здобутки. За його словами, Кабміну вдалося зменшити державний борг, стабілізувати економіку і створити підґрунтя для економічного зростання у наступному році.

Прем’єр також поінформував, що сьогодні Уряд вніс до Парламенту проект Держбюджету на 2016 рік, у якому заплановане незначне, але підвищення соціальних стандартів.

Натомість, депутати з різних фракцій висловлювали невдоволення діями Уряду, закидали йому неефективну боротьбу з корупцією та зниження рівня життя українців і нагадали, що Парламент має право висловити недовіру Кабміну. У відповідь Арсеній Яценюк заявив, що прийме рішення Верховної Ради про відставку, якщо таке буде.                             

Тим часом, депутати затверджувати звіт Уряду за підсумками діяльності цього року відмовилися. Представники одразу трьох фракцій коаліції - "Блоку Петра Порошенка", "Самопомочі" та "Батьківщини" - висловилися за те, щоб спочатку Парламент розглянув Бюджет-2016, а вже потім заслухав річний звіт Уряду.

Прем'єр-міністр відзвітував у Парламенті

Новини по темі