В підтримку туру по селах України: Kozak Siromaha видав сингл "Дороги"

В підтримку туру по селах України: Kozak Siromaha видав сингл "Дороги"

Kozak Siromaha представив новий трек "Дороги", який видано в підтримку анонсованого туру по селах України. Пісня передає ідею, що ми живемо, коли рухаємося.

"Нас усіх об'єднують дороги. У кожного з нас свій життєвий шлях, тож нехай ця пісня вас мотивує, надихає рухатися вперед, бо ми живі тільки тоді, коли рухаємось", — поділився Kozak Siromaha в ефірі Радіо Промінь.

Співак також анонсував кілька нових рок-синглів, які вийдуть незабаром, та пообіцяв особливий реліз у серпні. Крім того, він розігрує сім мішків зерна за донати на засоби зв'язку для ЗСУ, деталі можна знайти на його сторінці в Інстаграмі.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Kozak Siromaha

"Радий презентувати вам мою нову пісню "Дороги" на Радіо Промінь. Нас усіх об'єднують дороги. У кожного з нас свій життєвий шлях, тож нехай ця пісня вас мотивує, надихає рухатися вперед, бо ми живі тільки тоді, коли рухаємось. Можу сказати точно, що скоро вийде ще декілька моїх рок-синглів, а на серпень ми з командою готуємо дещо особливе, про що дізнаєтеся трошки пізніше. До речі зараз я розігрую сім мішків зерна за донати на засоби зв'язку для ЗСУ — доєднуйтеся, у мене в Інстаграмі все написано", — розповів Kozak Siromaha в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У травні Kozak Siromaha представив новий трек "Козацька".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.