Що відчувають птахи: Паліндром видав сингл "Тут літає"

Що відчувають птахи: Паліндром видав сингл "Тут літає"

Паліндром випустив нову пісню "Тут літає", яка є саморефлексією на тлі війни та особистих переживань. В основі треку — образи птахів, які панічно злітають під час ракетних атак, символізуючи стан українців в умовах війни.

"Коли писали перші слова до пісні, то в голові у мене були образи птахів, які злітають панічно з дерев під час ракетних атак росіян і метушаться у небі, не знаючи, куди їм себе подіти", — поділився Паліндром в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Паліндром

"Пісня "Тут літає" — це вже за традицією саморефлексія про мене, про людей навколо мене, зрештою про усіх нас, українців, які переживають зараз цю війну і, власне, коли писалися перші слова до пісні, то в голові у мене були образи птахів, які злітають панічно з дерев під час ракетних атак росіян і метушаться у небі, не знаючи, куди їм себе подіти. І от мені було цікаво дослідити за рахунок своєї фантазії, що можуть відчувати ці птахи. І, зрештою, я дійшов думки, що цих ракетних атак настільки багато, що ми всі вже сприймаємо їх буденністю, і ці птахи, злітаючи з дерев під час чергової атаки, почувши вибухову хвилю, злітають у небо і не відчувають нічого — керуються просто якимось рефлексом, але всередині в них порожньо. І тому виникли такі рядки у приспіві, як "зграя мертвих птиць". Ось куплети — це щось таке більш інтимне, особисте, тому що я звертаюся до коханої людини, я її намагаюся застерегти в чомусь, хочу її оберігати. Там є рядки, де я стою на варті сну коханої людини і це прямо з реального життя змальовано. Тому що іноді під час повітряних тривог уночі у мене була паніка, тому що поряд з нашою домівкою немає укриття і я не знав, куди себе діти і просто вставав там, умовно, о четвертій ранку і ходив кімнатою і дивився, як спить моя кохана людина, так би мовити, стояв на варті її сну. Якби щось раптом, то я би її швидко розбудив і принаймні в коридор затягнув — так це собі уявляв завжди. Тому історія, як завжди, особиста: про сьогодення, про те, що нас оточує щодня, — розповів Паліндром в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

У серпні Паліндром виступить на благодійному фестивалі Faine Misto.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У березні Паліндром видав сингл "Найліпший день"

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.