Через 10 років: гурт Omana видав пісню "Божевільний"

Через 10 років: гурт Omana видав пісню "Божевільний"

Гурт Омана випустив новий сингл "Божевільний", який раніше був доступний лише у напівдомашньому записі на SoundCloud. 

"Мої друзі і музиканти постійно запитували, коли ми випустимо цю пісню на стрімінгах", — розповідає вокаліст гурту Олексій Богомольний в ефірі Радіо Промінь. Він також додав, що зараз гурт працює над новими альбомами, що мають вийти цього і наступного року.

11 червня на своїх сторінках у соцмережах Олексій Богомольний повідомив, що його дружина мобілізувалася до лав ЗСУ.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Роман Тимченко

"Радий представити наш новий сингл "Божевільний" — він прийде до смаку всім любителям гранжу. Перед релізом порахував, що я написав цю пісню ще десь 10 років тому і вона була доступна у напівдомашньому записі на SoundCloud. Але регулярно мої друзі і музиканти питалися, коли ж ми випустимо пісню на стрімінгах. А бас-гітарист гурту "Діти Інженерів" навіть погрожував викрутити мені пальці, якщо я її не випущу. І раді, що нарешті нам вийшло піти в студію і заново її переписати. Ми, до речі, також записували відео в студії — це надзвичайна історична будівля, вона має понад 100 років, колись там було приміщення народної аудиторії, там виступав Микола Лисенко. Зараз у нас студійний період, ми працюємо над різними проєктами паралельно і навіть оцей похід переписати "Божевільний" — це, можна сказати, був відпочинок від запису альбому. Тому ми готуємо релізи на 2024 і на 2025 рік", — розповів вокаліст гурту Omana Олексій Богомольний в ефірі Радіо Промінь. 

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У грудні гурт Omana представив свій новий альбом "Крізь пітьму".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.