Особиста історія розлуки: Твій зайчик пише випустив сингл "Я все одно прийду"

Особиста історія розлуки: Твій зайчик пише випустив сингл "Я все одно прийду"

Твій зайчик пише випустив новий сингл "Я все одно прийду", натхненний власним досвідом розлуки з коханою людиною. Пісня відображає емоції, які він переживав, коли його дівчина через війну була змушена поїхати за кордон.

"Напевно ця історія зараз є близькою для багатьох чоловіків в Україні. Я зрозумів, що не можу її втратити і що б там не сталось, я все одно прийду", — поділився Твій зайчик пише в ефірі Радіо Промінь.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Твій зайчик пише

"Насправді я не дуже люблю ділитись своїм особистим публічно і зараз зроблю, напевно, це вперше. Так ось історія написання пісні "Я все одно прийду" почалась в той момент, коли я провів свою дівчину на таксі, розуміючи, що, можливо, ми більше ніколи не побачимось, адже наступного дня вона поїхала за кордон. І напевно ця історія зараз є близькою для багатьох чоловіків в Україні. Після того, як я повернувся в квартиру, я зрозумів, що без неї тут стало порожньо. І переважно, щоб якось позбутись тривожності, я пишу пісні про те, що мене хвилює в моменті. Це як терапія для мене. Цю пісню я почав писати саме на таких емоціях, які я щойно описав. Напевно це притаманно людям, що коли ми втрачаємо людину, то починаємо її цінувати значно більше. В моєму випадку так і сталось. Як би дивно це не виглядало, але ця вся ситуація, навпаки, зблизила мене і мою дівчину, оскільки я остаточно зрозумів, що я не можу її втратити і що б там не сталось, я все одно прийду. Щодо написання аранжування до пісні, зараз я хотів би зауважити, що Твій зайчик пише — це виконавець, а не гурт, переважно всі аранжування, мелодії, тексти я пишу сам, але ось саме аранжування до цієї пісні я хотів спробувати написати з бендом, з яким я даю живі виступи. Ми спробували, але, як на мене, таким чином нам не вдалось передати ту емоцію і ту атмосферу, яку я бачив та відчував в даній пісні. Тому я вирішив зробити аранжування знову ж таки самостійно. Всім, хто знаходиться в схожій ситуації, бажаю терпіння і, головне, будьте впевнені, що якщо ви кохаєте одне одного, то щоб там не сталось, ви все одно будете разом. А ще хочу анонсувати, що в кінці червня відбудеться мій перший повноцінний концерт у Києві. Тому підписуйтесь на мої соцмережі, щоб не пропустити цю подію", —  розповів Твій зайчик пише в ефірі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.