Дим до неба: Kozak Siromaha представив сингл "Козацька"

Дим до неба: Kozak Siromaha представив сингл "Козацька"

Kozak Siromaha представив новий трек "Козацька", який відзначається новим звучанням та потужним меседжем про незламність українського народу.

"Моя пісня про війну, яка не закінчується вже 300 років, але почалась 500 років тому. Починаючи з козацтва, ми постійно боремося за свободу з кривавим монстром," — розповів Kozak Siromaha в ефірі Радіо Промінь.

Фото:  Пресслужба Kozak Siromaha

"У мене вийшла пісня Козацька. Багато моїх слухачів помітили, що я перейшов на нове звучання, і це дійсно так. Ми з командою постійно експериментуємо, Слава Богу, все виходить. Моя пісня про війну, яка не закінчується вже 300 років, але почалась 500 років тому. Починаючи з козацтва, ми постійно боремося за свободу з кривавим монстром. Тому зброя і вміння наших предків передаються з покоління в покоління, ми не войовничий народ, ніколи не приходили до сусідів з мечем, але ми воїни, якщо треба, ми обов'язково постоїмо за своє. Немає ніякої честі прийти до сусідів зі зброєю, гвалтуючи дітей, вбиваючи жінок. Зате велика гордість і повага тому, хто захищає свою землю і господарство, перебуваючи у правильному настрої. Слухайте пісню Козацька. Нехай вона вам принесе енергію, вдачу і впевненість у собі і своєму народові", — розповів Kozak Siromaha в ефірі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.