Баланс добра і зла: Учасник тріо Botashe видав дебютний сольний альбом

Баланс добра і зла: Учасник тріо Botashe видав дебютний сольний альбом

Учасник тріо Botashe Білий Бо презентував дебютний альбом "Баланс білого", що складається з семи треків. Спочатку ці пісні були невипущеними та вважалися найслабшими роботами артиста. Однак, Білий Бо переробив їх на сучасний манер, переписав музику та а капели, зберігши оригінальні тексти. Альбом наповнений глибокими сенсами, роздумами та самокопанням, створюючи не фонову музику, а збірку пісень для уважного прослуховування.

Фото: Пресслужба Білого Бо

"У мене для вас є сім новеньких треків і мініісторія мого альбому "Баланс білого". Я хотів зібрати невипущені треки, на мою думку найслабші треки, яких я чомусь в свій час не випустив, і щоб вони просто не пропали, випустити такий собі альбом. Я переробив їх так, що вони мені почали подобатись більше, ніж більшість моїх синглів. До пісень була переписана музика на новий сучасний манер і звучання, переписані а капели, але текст я намагався зберегти максимально таким, як це було в перших версіях, щоб не розгубити зміст і настрій пісень. І швидше це не альбом, а збірка треків, не поєднаних концепцією чи ідеєю. Це не супер легкий альбом для фонового прослуховування. Він наповнений всілякими сенсами, роздумами, проблемами і самокопанням. Взагалі сьогодні випуск альбому є максимально непрофітною справою для музиканта, якщо в тебе не намічається великий тур. Найкраще випускати пісні поштучно, синглами — так до них більше уваги від слухача і тобі не потрібно пропадати з радарів, щоб написати велику кількість пісень. Але оскільки така кількість пісень в мене назбиралась і вони не вийшли в свій час в світ, але, видно, заслужили отримати нове життя і вийти в новому альбомі. В моєму першому альбомі "Баланс білого". Трохи песимізму, трохи надії, трохи лірики, трохи репу класичного і таким рядком я би напевно охарактеризував цей альбом: "Я так люблю побути наодинці і подумати про вічне і не зовсім, придумати мотив, що мене і тебе враз пробере до мурах розмаїттям тем, балансу зла і добра". Запрошую до прослуховування нового і першого мого альбому "Баланс білого"", — розповів Білий Бо в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у травні учасник тріо Botashe Шершень презентував сольний альбом "Крила".

У квітні Білий Бо представив сольний сингл "Багряне".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.