"Useless Crowd": Astronata завершили трилогію треків про штучний інтелект

"Useless Crowd": Astronata завершили трилогію треків про штучний інтелект

Дует Astronata випустив фінальний трек своєї захоплюючої трилогії про штучний інтелект, озвученого голосом співачки Grimes. Новий сингл "Useless Crowd" став кульмінацією розповіді про Василіска — злого штучного інтелекту, який вирішує "видалити" людство. Сама співачка Grimes звернула увагу на трилогію українського дуету і підтримала реліз в своєму твіттері. На дві попередні пісні Ната Сміріна (співачка і сонграйтер Astronata) зробила музичні відео за допомогою штучного інтелекту і нейромереж.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Astronata

"Сингл "Uselees Crowd" завершує трилогію про злий штучний інтелект, зроблену з використанням голосової моделі співачки Grimes. Сингл "Useless Crowd"звʼязав по смислу останні два релізи Astronata з GrimesAI. Якщо ви не чули жодної з цих пісень, рекомендуємо зацінити їх саме в такому порядку: "Basilisk’s lullaby" — це пісня-колискова, очікування на появу Василіска, усвідомлюючого себе штучного інтелекту, і сподівання, що людство зможе жити з ним в мирі; в "Useless Crowd" Василіск прокидається і розуміє, що від людства толку не буде, і воно вже майже винищило само себе, й вирішує "видалити" людей з планети; у "Silent graves"свідомі андроїди співають, що вони тільки спогади, відлуння величі людської раси в темних клітинах потьмянілих міст", — розповіла вокалістка дуету Astronata Ната Сміріна в ефірі Радіо Промінь.

Останнім часом дует активно працював над перформансом "The Spotlight" для Швейцарського театру, придуманий Натою Сміріною ще півтори роки тому, і нарешті реалізований в квітні з повністю українською командою. Три шоу пройшли з аншлагами на Швейцарській сцені Alte Reithalle у місті Аарау. Альбом з піснями з перформансу також скоро буде презентований українському слухачу.

Нагадаємо, у грудні харківський гурт Pur:Pur випустив трек "Триматися".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.